Pohádkové odpoledne - Ptáci stěhováci

Zveme vás na odpoledne plné velikonočního tvoření, kde budou naše nejmenší moci projevit svou kreativitu a společně se svými rodiči se pusti
Kdy (od-do): 24. 3. 2024 15:00 - 18:00
Kde: Na Ostrově 28/1, 580 01 Havlíčkův Brod
Žánr: Kina, Pro děti, Kulturní akce
Pořádá: Městské divadlo a kino Ostrov
Web: https://mdko.cz/program-kina/pohadkove-odpoledne-ptaci-stehovaci.html
Email: info%z%mdko.cz
Telefon: +420 603 389 327
Adresa pořadatele (sídlo): Na Ostrově 28/1, 580 01 Havlíčkův Brod

 POHÁDKOVÉ ODPOLEDNE

Zveme vás na odpoledne plné velikonočního tvoření, kde budou naše nejmenší moci projevit svou kreativitu a společně se svými rodiči se pustit do výroby velikonočních dekorací.

Od 15:00 na vás čekají stanoviště plná zábavy, tvoření a velikonočních her, které zabaví celou rodinu.

 A to není vše! Po kreativním odpoledni se společně vydáme na dobrodružnou cestu s filmem Ptáci stěhováci v našem kinosále od 16:00. Příběh plný dobrodružství a zábavy, který přinese radost a inspiraci pro všechny věkové kategorie.

Připojte se k nám 24. března a užijte si společně s námi nezapomenutelné Velikonoční odpoledne v MDKO

Těšíme se na vás a vaši kreativitu!

vstupné 70 Kč

 

 

 

Délka filmu: 92 min

Země původu: USA, 2023

Přístupnost: Přístupné

Stručný děj:  Když nevystrčíte paty z domu, nic se vám nestane. Taková je v kostce životní filozofie kačeřího táty Macka, který manželku Pam a své dvě děti neustále přesvědčuje o přednostech domovského rybníčku, za jehož hranicemi se skrývá jen divočina a nebezpečí. Ovšem Pam už mírná zatuchlost domácího krbu leze na nervy a chtěla by se aspoň jednou podívat do světa. Když si u nich jednoho dne dá přestávku ptačí parta směřující přečkat zimu do teplých krajin, je rozhodnuto. Tátovým protestům navzdory celá rodinka vyráží z idylického amerického venkova na exotickou Jamajku! Zní to skvěle, ale nesmíte udělat zásadní chybu hned na startu, jako naši kachní hrdinové. Ti se totiž vydali na úplně opačnou stranu, takže je křídla zanesou do džungle města, které nikdy nespí, tedy do New Yorku. A tady na ně pochopitelně číhají dobrodružství na každém kroku, včetně těch, která by si rádi odepřeli (například nedobrovolná návštěva kuchyně restaurace, kde je vyhlášeným pokrmem kachna na pomerančích). Když jste pevně semknutá rodina, která táhne za všech okolností za jeden provaz, tak máte šanci zvládnout i nástrahy toho největšího velkoměsta.

Režie: Benjamin Renner