Mikulášské odpoledne - Čertoviny

V sobotu 2. prosince se můžete těšit na odpoledne plné zábavy a her a pro ty nejmenší i na setkání se svatým Mikulášem, andělem a šibalskými
Kdy (od-do): 2. 12. 2023 15:00 - 18:30
Kde: Na Ostrově 28/1, 580 01 Havlíčkův Brod
Žánr: Kina, Pro děti, Kulturní akce
Pořádá: Městské divadlo a kino Ostrov
Web: https://mdko.cz/program-kina/mikulasske-odpoledne-certoviny.html
Email: info%z%mdko.cz
Telefon: +420 603 389 327
Adresa pořadatele (sídlo): Na Ostrově 28/1, 580 01 Havlíčkův Brod

Mikulášské odpoledne

V sobotu 2. prosince se můžete těšit na odpoledne plné zábavy a her a pro ty nejmenší i na setkání se svatým Mikulášem, andělem a šibalskými čertisky!

Pro děti bude nachystána čertovská cesta, po které budou u Mikuláše odměněny. 

Vstupné je 70 Kč. Vzhledem k tomu, že kapacita sálu je omezena, zájemcům velmi doporučujeme si vstupenky předem zakoupit či rezervovat on-line na naší webové stránce případně vyzvednout v předstihu na pokladně MDKO. 

Program pro děti začíná v 15:00 a bude zakončen promítáním filmu Čertoviny od 16:30 hodin.

 

AKCE JE PODPOŘENA Z NÁRODNÍHO DOTAČNÍHO PROGRAMU OBEC PŘÁTELSKÁ RODINĚ A SENIORŮM 2023

 

ČERTOVINY

Délka filmu: 101  min

Země původu: Česko 2017

Přístupnost: Přístupný

Stručný děj:   Stalo je jednou, že se v pekle uklízelo. Čerti se jen hemžili, ale protože si k práci neuměli šikovně zajít, navzájem si překáželi a klopýtali jeden přes druhého, prostě hotový blázinec. Toho zmatku využili dva mladí čerti, kteří schválně ještě víc při uklízení překáželi. A pak se to stalo. Jeden zakopl, padl na druhého a oba povalili kotel s hříšnou duší. Toho využila hříšná duše. Rozběhla se k otevřené bráně, kterou zrovna staří čerti větrali a než se kdo nadál, byla pryč. Bylo zle. Luciper se rozhodl pro trest – čerti musí jít na svět a každý přivést do pekla jednu hříšnou duši. Pak jim bude odpuštěno. 

Režie: Zdeněk Troška

Scénář: Zdeněk Troška, Marek Kališ

Hudba: Miloš Krkoška

Hrají:  Jakub Prachař, Dominick Benedikt, Karel Dobrý, Oldřich Navrátil, Sara Sandeva, Richard Jaroslav Müller, Andrea Hoffmannová, Jaromír Nosek, Jana Bernášková, David Gránský a další