FOUSÁČ A CHLUPÁČI

Zábavný, poučný a inspirativní cestopisný stand-up dobrodruha Honzy Drobného.
Kdy (od-do): 18. 4. 2023 17:30 - 19:00
Kde: divadelní sál budovy AZ CENTRA, Rubešovo náměstí 171 580 01 Havlíčkův Brod
Žánr: Vzdělávací, Kulturní akce
Pořádá: Oblastní spolek Českého červeného kříže Havlíčkův Brod
Web: http://oscck.cz/seniorpoint
Email: havlickuvbrod%z%cervenykriz.eu
Telefon: 724 551 604
Adresa pořadatele (sídlo): Rubešovo náměstí 171, 580 01 Havlíčkův Brod

HONZA DROBNÝ – Chlap bídná Nádoba hříšná a jeho psí zachráněnci napříč kontinenty

Zábavný i poučný cestopisný příběh spisovatele, dobrodruha a muže mnoha profesí.

Honza je sběratel zážitků, zkušeností, poznání, překonaných překážek a překročených stínů. Zároveň obrovský milovník psů, zvířat, přírody a života. Dnes již realistický a pragmatický, přesto však i nadále snící idealista. Žil a pracoval 6 měsíců v Londýně, 8 měsíců v Peru, 10 měsíců na malém thajském ostrově Koh-Phangan, na koňském statku Václava Vydry a téměř už 2 roky pobývá na severu Švédska.

Během přednášky se dozvíte zajímavosti a uvidíte krásy nejen z bláznivé jižní Ameriky, tropického ráje, dechberoucí fotografie divočiny polárního kruhu…, ale také třeba pohádkového Kokořínska J
Honza je nesmírně nadaný vypravěč, který zaujme nejen milovníky cestování a psích kámošů. Jeho promítání je kromě jiného také velmi inspirující a motivující, ideálně se hodící do současné těžké doby.  
www.honzadrobny.cz   www.vzdyjecesta.cz 

Na závěr bude prostor pro otázky publika, autogramiádu a prodej knih.

Vstupné 130 Kč   Předprodej v sídle Oblastní spolek Českého červeného kříže Havlíčkův Brod, Rubešovo náměstí 171, www.oscck.cz

 

Až na dvě menší loňské výjimky, jsou to společně s Tachovem (o 2 dny později) první veřejné akce od doby, kdy Honzu se smečkou vyhnaly covid lockdowny do divočiny polárního kruhu. Současně budou i poslední, protože 5 dnů poté trvale mizí zpět na Daleký Sever. A kromě eshopu mého nakladatele (či mi napsat), to je také jediná možnost, kde zakoupit mou knihu (z knihkupectví jsem ji stáhl) a nechat si napsat osobní věnování.